art
design
www.machowiczdesign.pl

Zapraszam do pracowni projektowo-malarskiej Marty Machowicz. Pracownia „Machowicz design” to zespół dekoratorki, architekta (upr. bud.) i konstruktora budowlanego (upr. bud.). Oferujemy pełny zakres projektowania. Posiadamy rekomendowaną ekipę remontowo- budowlaną.

Wykonujemy projekty aranżacji wnętrz kompleksowo w zakresie:
– prywatnych mieszkań i apartamentów (całościowo lub w zakresie wybranych pomieszczeń)
– domów rodzinnych
– obiektów użyteczności publicznej typu biura, salony, kawiarnie, restauracje, hotele, itp.,
– metamorfozy wnętrz,
oferując indywidualne rozwiązania stylistyczne wnętrz, projekty mebli na wymiar (kuchnie, garderoby, meble łazienkowe, regały do salonów, ect.), artystyczne zdobienia ścian oraz sztukę użytkową dopełniającą wystrój wnętrza.
Eksponujemy piękno form, przyjazną i wygodną przestrzeń, niekonwencjonalne artystyczne rozwiązania i naturalną paletę kolorów.
Polecamy urządzanie wnętrz w stylu:
– nowoczesnym czy skandynawskim
– klasycznym czy z nutką włoskiego romantyzmu
– orientalnym bądź naturalnym
ale przede wszystkim w stylu i charakterze dopasowanym do pasji, potrzeb i preferencji Klienta.
Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie w niepowtarzalnym stylu, z dbałością o detale, proponując użyteczne i funkcjonalne rozwiązania, spójne i estetyczne komponenty wnętrza (dla pokoi dziennych, kuchni, łazienek, sypialni, holi, tarasów).

Estetyka „Machowicz design” to zorganizowana przestrzeń, światło, formy i kolory, które przenikając się wzajemnie budują niepowtarzalny klimat i nastrój Państwa wnętrz.

Zapraszam Marta Machowicz

 

 

copyright © marta machowicz 2014